(095) 454-10-35 (067) 305-31-17
termixmail@gmail.com
ПРО НАС    НАШІ ПОСЛУГИ    НАШІ РОБОТИ    КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ    ОБЛАДНАННЯ    ЦІНИ    ВАКАНСІЇ    КОНТАКТИ

Корисна інформація RSS 2.0

Газовий котел для приватного будинку

Газовий котел для приватного будинку

Мешкати в сучасному заміському будинку або котеджі без опалювання неможливо. Але для монтажу автономної опалювальної системи потрібно якісне устаткування, а також володіння певними знаннями і навичками. Сьогодні споживачі в основному віддають перевагу газовому опалюванню. Тому володіння специфікою газифікації є дуже важливим і актуальним. Розглянемо поетапну інструкцію вибору газового опалювального устаткування.

Порівняння настінних газових котлів

Порівняння настінних газових котлів

Настінні котли бувають з одним і двома контурами. Перші використовують тільки для опалювання, другі сполучають в собі дві можливості: опалювання і гаряче водопостачання (ГВП). У одноконтурному агрегаті можна використати бойлер, що додатково підключається, що дозволяє налагодити ГВП.

Камери згорання в устаткуванні поділяються на два типи: відкриті і закриті. Газові котли з відкритою камерою можна використати тільки в окремому нежитловому приміщенні, оскільки повітря для горіння поступає за рахунок природної тяги. У кухні або у ванні можна встановлювати тільки другий тип агрегату - із закритою камерою згорання, в ній забезпечена примусова тяга через димар.

Послідовність монтажу системи опалення

Послідовність монтажу системи опалення

В першу чергу, підбирається котел, проводяться всі розрахунки, і тільки тоді можна приступати безпосередньо до його встановлення.

Самостійний монтаж опалення доречний у тому випадку, якщо у вас є досвід та навички щодо виконання такої процедури. Якщо ні — краще скористатися послугами фахівців. Професіонали проведуть всі необхідні виміри, і в короткі терміни зможуть встановити систему.

Принцип роботи газового котла опалення - одноконтурного, двоконтурного.

Принцип роботи газового котла опалення - одноконтурного, двоконтурного.

В системі опалення носій тепла пересувається по трубах і, тим самим відбувається обігрів приміщення. Котел - важливий елемент такої опалювальної системи.

Коротко принцип роботи газового котла опалення такий:

Вибираємо і встановлюємо піролізний котел

Вибираємо і встановлюємо піролізний котел

Постійний ріст комунальних тарифів змушує переглянути спосіб опалення свого житла і звернути увагу на твердопаливні котли. Без такого обладнання не обійтися і власникам будинків, які неможливо або дуже дорого підключити до міських комунікацій. 

Принцип роботи піролізного котла

Чому гасне газовий котел?

Під час опалювального сезону котельне обладнання приватного будинку має функціонувати без перебоїв. Але бувають неприємні ситуації, коли відбувається зупинка котла в автоматичному режимі. Причому неприємність може трапитися в найхолодніші дні, будинок швидко остигає і з’являється небезпека розморожування системи. В деяких випадках можна спробувати самому усунути несправність, розібравшись, чому газовий котел гасне.

Чому відключається газовий котел

Чому відключається газовий котел

У наш час газовими котлами, особливо в приватних будинках, користується багато хто. В усіх сучасних газових котлах вбудована система захисту, який спрацьовує за відсутності тяги, перегріванні теплообмінника, у разі, якщо згасло полум'я. Подальше використання устаткування, якщо виникла несправність, можливо тільки після її усунення.

Установка газового котла

Установка газового котла

Перш ніж буде проводитися установка котла в приватному будинку, необхідно підготувати деякі документи і виконати певні дії. Що потрібно:

ДБЖ для твердопаливних котлів опалення та насосів

ДБЖ для твердопаливних котлів опалення та насосів

Турбота про постійне і безперебійне електроживлення котла, водяного насоса – це одна з важливих причин, за якими все більше власників будинків купляє ДБЖ. Особливо якщо у Вас котел на тверде паливо, то аварія в електромережі може завершитися дуже плачевно. Уявіть ситуацію: електропостачання зникло, в котлі повна топка палива, насос зупинився і не прокачує воду по системі. Температура води в котлі може піднятися до небезпечних значень, навіть закипіти, що призведе до виходу з ладу системи опалення, а якщо на дворі -20!

Газове опалення: витрата газу газовим котлом

Газове опалення: витрата газу газовим котлом

Газ вважається одним з більш економічних видів палива завдяки високій ефективності, що досягається в процесі згоряння.

Крім того, це найбільш екологічно чисте паливо, тобто, згораючи, воно викидає мінімальну кількість шкідливих речовин в атмосферу. Саме з цих причин, використання газового опалення користується великою популярністю.
ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ З НАЙКРАЩИМ ОБЛАДНАННЯМ
Є питання? Хочете зробити замовлення?
Телефонуйте! (095) 454 - 10 - 35; (067) 305 - 31 - 17